Поради експерта: Як контролювати здоров’я щитовидки
06.02.2023
Щитовидна залоза та здоров'я
Щитоподібна залоза відповідає за вироблення гормонів, які впливають на роботу всіх без виключення систем організму. На жаль, за останні кілька років в Україні діагностувати хвороби щитоподібної залози стали частіше.
Рекомендації ендокринологів
Щоб попередити та вчасно виявити проблеми у роботі щитовидки, ендокринологи рекомендують регулярно здавати наступні аналізи:
- Тиреотропний гормон (ТТГ, гормон передньої частки гіпофізу, який є регулятором функції щитоподібної залози)
- Тироксин (T4, гормон щитоподібної залози, який бере участь в обміні речовин)
- Антитіла до пероксидази щитоподібної залози (АТПО, пероксидаза щитоподібної залози – фермент, що бере участь в синтезі тиреоїдних гормонів. Підвищення рівня вказує на наявність аутоімунного тиреоїдиту або схильності до його розвитку).
- Трийодтиронін (Т3 загальний, гормон щитоподібної залози, який cтимулює поглинання кисню, знижує концентрацію холестерину в крові, прискорює обмін білку).
В CSD LAB ми об'єднали всі ці аналізи та створили "Скринінг патології щитоподібної залози" , який дозволить вам заощадити 10% загальної вартості досліджень. Тож замовляйте онлайн →Комплекс №28 "Скринінг патології щитоподібної залози" (ТТГ, T4 вільн., АТПО, Т3 вільн.)
Якщо залишились запитання, ви можете написати нам в чат або зателефонувати в цілодобовий контакт-центр за номером 0 800 33 00 75
Останні новини