Безкоштовно з усіх номерів

Пошук
Меню
Аналізи і ціни

Дослідження репродуктивної функції в Києві

Ваше місце розташування:
Київ
КодНазваТермін виконанняЦіна
B044Пролактин (ПРЛ)24 годин(а)310 грн
Додати
B034Андростендіон24 годин(а)490 грн
Додати
B035Антимюллерів гормон (АМГ)24 годин(а)690 грн
Додати
B038Естрадіол (E2)24 годин(а)280 грн
Додати
B037Дигідротестостерон (ДГТ)5 робочих дні(в)490 грн
Додати
B053Дегідроепіандростерон-сульфат, ДГEА-С24 годин(а)390 грн
Додати
B050Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ)24 годин(а)290 грн
Додати
B049Індекс вільного тестостерону (загальний тестостерон, СЗГ, Індекс)24 годин(а)570 грн
Додати
B048Тестостерон загальний (сироватка)24 годин(а)290 грн
Додати
B047Тестостерон вільний (сироватка)24 годин(а)370 грн
Додати
B043Прогестерон24 годин(а)290 грн
Додати
B041Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)24 годин(а)320 грн
Додати
B472Антимюллерів гормон Advanced (АМГ, AMH Advanced)36 годин(а)700 грн
Додати
B052Андростендіола глюкуронід (3-альфа-Діол)5 робочих дні(в)800 грн
Додати
B054Антиспермальні антитіла24 годин(а)400 грн
Додати
B040Інгібін B \ N15 робочих дні(в)910 грн
Додати
B039Естрон (E1)5 робочих дні(в)1300 грн
Додати
B036Глобулін, що зв'язує статеві гормони (СЗГ)24 годин(а)370 грн
Додати
B045Пролактин мономерний (пост.-ПЕГ)24 годин(а)310 грн
Додати
B042Фракції пролактину24 годин(а)620 грн
Додати
B035.ENGАнтимюллерів гормон (АМГ) (UA, ENG)24 годин(а)720 грн
Додати
B044.ENGПролактин (ПРЛ) (UA, ENG)24 годин(а)350 грн
Додати

Збій в гормональному фоні найчастіше є фактором неможливості чоловіка або жінки продовжувати пологи. Але важливо вчасно звернутися за медичною допомогою і здати аналізи репродуктивної системи, щоб підібрати терапію, яка відновлює баланс гормонів. 

Які існують види аналізів репродуктивної системи?

Репродуктивна панель являє собою ряд досліджень, що дозволяють отримати точну картину компонентів, що впливають на здатність виробляти потомство. Виглядає це так:

  1. Естрадіол. Лабораторна перевірка стану жіночої репродуктивної системи. Також його можуть призначити при підозрі на гінекомастію і гормонопродуцирующие пухлини у чоловіків. 
  2. Фолікулостимулюючий гормон. Він присутній при комплексній діагностиці факторів безпліддя і недуг репродуктивної системи. 
  3. Тестостерону. Дослідження відображає показник чоловічого статевого гормону в крові. Він допомагає виявити причину порушення репродуктивної функції як у чоловіків, так і у жінок.
  4. Пролактин. Тестування дає уявлення про концентрацію пролактину в крові, дозволяє зрозуміти, чому у чоловіка проблеми з ерекцією, а у жінки порушений менструальний цикл. 
  5. Прогестерону. Аналіз допомагає виявити різні патології репродуктивної системи. Його призначають жінкам при збої в менструальному циклі, для спостереження за вагітністю і діагностики викликаних нею ускладнень. 
  6. Лютеїнізуючий гормон. Аналіз на цю речовину призначається жінкам і чоловікам для виявлення причин безпліддя та інших проблем репродуктивного здоров'я.Інгібін В. 
  7. Дослідження білка, що регулює роботу репродуктивної системи. Знаючи рівень інгібіну В, лікар може оцінити стан здоров'я жінки і чоловіка, а також зрозуміти, чи є якісь види новоутворень в яєчниках.
  8. Глобулін, що зв'язує статеві гормони. Цей білок забезпечує рух статевих гормонів і контролює їх активність. Глобулінова проба найчастіше використовується для діагностики порушень метаболізму тестостерону.
  9. Дигідротестостерон. Дослідження для з'ясування рівня цього гормону актуально для представників обох статей, у яких порушений гормональний фон і спровоковані ним недуги. 

У нашій  лабораторії CSD LAB ви можете здати всі перераховані вище та інші аналізи репродуктивної системи, призначені фахівцем. 

Коли потрібно здавати гормони репродуктивної системи?

Якщо парі не вдалося зачати дитину за рік, саме час здати репродуктивні аналізи. Показник репродуктивних гормонів в жіночому організмі залежить від менструального циклу, тому аналізи на гормони для жінок проводяться в різні, сприятливі дні:

  • Естрадіол – 2-3 або 21-23 дні. Якщо цикл триває більше 28 днів, а лабораторну діагностику зручніше проводити в другій половині циклу, краще призначити здачу крові на дату за 7 днів до передбачуваної менструації. 
  • Прогестерон – 21-23-й день.
  • Фолікулостимулюючий гормон – 2-3 дні.
  • Лютеїнізуючого гормону також 2-й або 3-й день. 

Для чоловіка сигналами на перевірку збою в системі гормонів, що відповідають за репродуктивну функцію, має бути зниження лібідо, відсутність волосся на обличчі і тілі, а також набір ваги за жіночим типом. 

Репродуктивна панель: як підготуватися до тестування

Матеріалом для дослідження є венозна кров. Зазвичай для проведення комплексного дослідження достатньо однієї процедури забору матеріалу.

Гормональні показники можуть змінюватися через значні фізичних навантажень і стресів. Саме тому важливо зробити паузу у відвідуванні спортзалу за 2, а краще за 3 дні до здачі крові. На цей же період варто утриматися від інтимної близькості, прийняти гарячу ванну і відвідати сауну. 

Результати будуть оптимально достовірними, якщо за пару днів до дослідження ви не вживатимете алкоголь, не прийматимете ліки або не проводитимете такі апаратні діагностичні дослідження, як рентгенографія або колоноскопія. Краще не діагностувати репродуктивну функцію відразу після травми або операції. 

Жінкам варто звернути увагу на те, що стимуляція молочних залоз може збільшити вироблення деяких статевих гормонів, наприклад, пролактину. Це означає, що гормональне дослідження слід відкласти на пару днів, якщо ви проходили обстеження у мамолога. 

Індивідуальні рекомендації щодо підготовки до процедури забору крові можна уточнити у фахівця, який направив вас на обстеження. Запишіться на аналіз вже сьогодні!